Aktualitet

Abuzoi seksualisht me vajzën e miturës të njerkës, lihet në burg 29-vjeçari në Korçë, i riu habit me deklaratën

Shkruar nga Liberale

Abuzoi seksualisht me vajzën e miturës të njerkës, lihet

Gjykata e Korçës ka vendosur masën e sigurisë "arrest me burg" për Kledi Tirollarin, 29-vjeçarin i cili akuzohet të ketë kryer marrëdhënie seksuale më një të mitur 12 vjeçare. 

Denoncimi është bërë nga nëna e të miturës pak ditë më parë, ndërsa 12-vjeçarja e cila në prani të psikologëve ka pranuar se është në një lidhje 2-vjeçare me Tirollarin.

Ky i fundit nuk ka pranuar akuzën para gjykatës, duke thënë se nuk ka kryer marrëdhënie seksuale me të miturën dhe se "e ka motër". Sipas avokatit nëna e vajzës e ka denoncuar këtë rast për shkak të grindjes me bashkëjetuesin.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH