Aktualitet

Shoferi kapet me shpejtësi skëterrë, Policia bën apelin e fortë

Shkruar nga Liberale
Shoferi kapet me shpejtësi skëterrë, Policia bën apelin e

Policia ka ndaluar gjatë natës një drejtues automjeti, i cili udhëtonte me shpejtësi të frikshme në aksin Sauk – Teg.

“Shpejtësi e frikshme që rrezikon seriozisht jo vetëm jetën e drejtuesit të mjetit, por edhe rrezik potencial për jetën e përdoruesve të rrugës”,- apelon policia.

Njoftimi

Radari dhe polici?‍♂ të shpëtojnë jetën.

Vijon të ndodhë në aksin rrugor Sauk – Teg.

221 km/h në aksin Sauk – Teg❗❗❗

Shpjetësi e frikshme që rrezikon seriozisht jo vetëm jetën e drejtuesit të mjetit,? por edhe rrezik potencial për jetën e përdoruesve të rrugës?

Stop shpejtësisë, stop shpejtësisë, stop shpejtësisë

Respekto rregullat e qarkullimit për të pasur një? destinacion të sigurt.

Mos shpejto të arrish aksidentin!

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH