Kronikë

Shkrumbohet një makinë në aksin Pogradec – Qafë Thanë, shpëtojnë mrekullisht tre gra dhe një fëmijë

Shkruar nga Liberale
Shkrumbohet një makinë në aksin Pogradec – Qafë

Një makinë është djegur totalisht në aksin Pogradec – Qafë Thanë, por kanë shpëtuar mrekullisht tre gra dhe një fëmijë.

Sipas dëshmitarëve personat që ndodheshin brenda kanë dalë menjëherë nga mjeti, pasi automjeti ka marrë flakë.

Policia dhe zjarrfikësja janë nisur drejt vendit të ngjarjes, për të mësuar më shumë rreth situatës.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH