Showbiz

Shkrimtari mbretëror: Markle mbeti shumë e zhgënjyer kur pa se sa pak para kishte Harry

Shkruar nga Liberale
Shkrimtari mbretëror: Markle mbeti shumë e zhgënjyer kur pa se sa

Meghan Markle dhe lidhja e saj me Princin Harry u futën në mikroskop që në momentin e parë dhe pas dokumentarëve zbulues dhe kujtimeve për lidhjet e tyre të vështira me pallatin, ata “ringjallën” interesin rreth martesës së tyre.

Një artikull i ri i botuar në Daily Mail thotë se Dukesha e Sussex është "e fiksuar pas parave dhe në fund mbeti e zhgënjyer kur kuptoi se sa pak ka Princi Harry".

Shkrimtari mbretëror Tom Bauer përshkroi se si ish-ylli i Suits u befasua nga "kursimet" e burrit të saj.

“Befasia dhe zhgënjimi i saj i madh ishte se Princi Harry kishte shumë pak para. Ajo imagjinoi se do të vlente qindra milionë, nëse jo miliarda, dhe tani ajo duhet ta rregullojë vetë”, tha ai, duke shtuar: “Ajo dëshiron të lëvizë me Cadillac të mëdhenj dhe avionë privatë me komandë. Tani për tani ai duhet të “luftojë” për gjëra të tilla”.

Bower ishte i prirur të theksonte se prania e çiftit në kurorëzimin e mbretit Charles ka të ngjarë të "shkatërrojë" ceremoninë dhe "të errësojë" mbretin Charles./Liberale.al

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH