Showbiz

Shakira e vendosur për të çmendur ish-vjehrrën, veprimi i fundit i këngëtares që po e largon atë nga shtëpia

Shkruar nga Liberale
Shakira e vendosur për të çmendur ish-vjehrrën, veprimi i
Ndarja e Shakirës dhe Gerard Pique ka tendencë të bëhet “seriale” pasi emrat e tyre vijojnë të mbeten kryelajm në shtypin e huaj. Ish-futbollisti ka vazhduar jetën e tij pasi është në një lidhje me Clara Kia Marti dhe Shakira po e kapërcen ndarjen në mënyrën e saj. Pas këngës së shumëpërfolur, Shakira ka nisur ta heqë mërzinë me festa. Sipas mediave spanjolle, ylli kolumbian nuk resht së bërë festa në shtëpinë e saj dhe madje me shumë njerëz të ftuar. Diçka e tillë duket se do të intensifikojë marrëdhëniet e saj po aq të acaruara me prindërit e Pique-s, pasi ata ende jetojnë pranë shtëpisë së këngëtares 46-vjeçare të popit. Në shkrime nga faqe të ndryshme spanjolle thuhet se prindërit e ish-mbrojtësit të Barcelonës po mendojnë të lëvizin, pasi nuk i durojnë më festat e Shakirës. Një zhvillim i tillë ndoshta do të jetë i këndshëm për të, pasi prej disa kohësh dihet lidhja e keqe me nënën e Piques. Pak kohë më parë, në TikTok u publikua një klip në të cilin Shakira kritikon nënën e Pique, duke theksuar se ajo "nuk ka nevojë për këshillat e saj". Kësaj radhe është shfaqur një video tjetër, në të cilën shihet Montserrat Bernabeu duke bërë gjeste të ndryshme ndaj këngëtares për t'i thënë që ta mbyllë gojën. Ky gjest i vrazhdë me gishtin para gojës së doktoreshës është kapur nga një fanse e Shakirës dhe tashmë marrëdhënia mes dy femrave është bërë sërish objekt diskutimi. Së fundmi revista “Lecturas” raportoi se pas kontaktit me Montserrat Bernabeu, ndarja e djalit të saj me Shakirën e ka lënduar edhe atë. “Ajo është e shkatërruar”, thuhet në raport. Në fakt, ajo zbuloi se ylli kolumbian u ka kërkuar fëmijëve të saj që të mos e quajnë Montserrat “gjyshe”, gjë që ishte shumë e vështirë për të./Liberale.al

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH