Aktualitet

Rama publikon këngën e mjekut: Njëmijë herë faleminderit!

Shkruar nga Liberale
Rama publikon këngën e mjekut: Njëmijë herë

Kryeministri Edi Rama ka një tjetër mesazh falënderimi për bluzat e bardha që po përballen me koronavirusin.

Ai ka publikuar  këngën e mjekut të kënduar nga disa vajza, teksa shpreh “njëmijë herë faleminderit”.

“MIRËMËNGJES

dhe njëmijë herë faleminderit atyre që po e zmbrapsin armikun në vijën e zjarrit?”, shkruan Rama. /Gazeta Liberale

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/1102165213479133/?t=76&v=1102165213479133

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH