Aktualitet

Rama ka një mesazh për zgjedhjet në Luginën e Preshevës

Shkruar nga Liberale
Rama ka një mesazh për zgjedhjet në Luginën e Preshevës

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për zgjedhjet në Luginën e Preshevës që do të mbahen nesër.

Rama ka uruar për një pjesëmarrje të lartë në zgjedhje, duke këshilluar shqiptarët e Luginës së Preshëvës të votojnë për Listën e Luginës së Bashkuar.

"Uroj nesër pjesëmarrja të lartë në zgjedhje dhe mbështetje masive për Listën e Luginës së Bashkuar! Bashkimi i votës për Luginën e Bashkuar fuqizon zërin e shqiptarëve dhe i jep forcë përfaqësuese një bashkësie që meriton shumë më shumë? Forca vëllezër, bashkimi bën fuqinë??", shkruan Rama. /Gazeta Liberake

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH