Politikë

Rama, Alibeaj dhe Berisha mbyllin fushatën në të njëjtin qytet

Shkruar nga Liberale
Rama, Alibeaj dhe Berisha mbyllin fushatën në të njëjtin

Fushata elektorale për zgjedhjet e 14 majit ka hyrë në javën e fundit dhe të premten, Edi Rama, Enkelejd Alibeaj dhe Sali Berisha kanë rezervuar takime në kryeqytet.

Të tre kanë vendosur që fushatën ta përmbyllin në takime me mbështetësit në Tiranë.

Gjatë kësaj fushate, fokusin e madh e kanë pasur për Tiranën ku Erion Veliaj garon nën siglën e PS për mandatin e tretë si kryebashkiak, Roland Bejko nën siglën e PD dhe Belind Këllici nën siglën e koalicionit Berisha-Meta.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH