Aktualitet

Punonte në një pallat në ndërtim në Tiranë, 50-vjeçari bie nga lartësia dhe ndërron jetë

Shkruar nga Liberale
Punonte në një pallat në ndërtim në Tiranë,

Një aksident fatal është regjistruar sot në një pallat në ndërtim në Tiranë, ku për pasojë ka humbur jetën një punëtor ndërtimi.

Ngjarja ndodhi rreth orës 08:10, në rrugën “Besa”, në një pallat në ndërtim e sipër. Burime zyrtare bënë me dije se dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia ku ishte duke punuar shtetasi me inicialet A. B., 50 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH