Showbiz

Publikohet video origjinale, Luana Vjollca kishte të drejtë, kush hodhi baltë mbi moderatoren?

Shkruar nga Liberale
Publikohet video origjinale, Luana Vjollca kishte të drejtë, kush

Video intime e një vajze e shpërndarë gjatë ditëve të fundit në aplikacionin Whats App ndezi j pak polemika.

E kishte mohuar me forcë dhe e vërteta doli. Duket qartë nga pamjet nuk është moderatorja Luana Vjollca por një vajzë tjetër ku është marrë fytyra e moderatores dhe është vendosur në video.

Klikoni linkun për të parë videon origjinale Këtu

Videoja intime e një vajze që ia çon të dashurit nuk përbën interes publik, por rrethanat e publikimit të saj si edhe deklaratat se është gjetur në telefonin e një shumë të kërkuari kanë tërhequr vëmendjen e publikut për rastet e lidhjeve të grupeve kriminale me botën mediatike dhe më gjerë.

Në media u aludua se vajza në video ishte prezantuesja Luana Vjollca, e cila mohoi kategorikisht diçka të tilla duke treguar diferencat në trupin e vajzës së videos dhe të asaj.

Video origjinale ku nuk është moderatorja Luana Vjollca por një vajzë tjetër duket se është e transformuar nga Inteligjenca Artificiale.

Për shkaqe etike ne nuk mund ta publikohet video por për ta parë atë kureshtarët mund të klikojnë linkun dhe mund të bëni dallimet që duken qartazi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH