Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Pse dështuan përpjekjet për kompromis

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Pse dështuan përpjekjet për kompromis

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi ka pranuar se ka kërkuar kohë për reflektim para se kryetari Basha të caktonte 18 dhjetorin si datë për mbledhjen e Kuvendit Kombëtar.

Pasi propozimi i tij për të zgjidhur ngërçin u refuzua.

Ndërkohë Basha nuk e mori në konsideratë propozimin e kreut të Këshillit Kombëtar, Edi Paloka për dy përfaqësues nga secila palë për të bërë verifikimin e firmave të delegatëve.

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH