Aktualitet

Protesta/ Ermonela Jaho: E vërteta është viktima e parë kur...

Shkruar nga Liberale
Protesta/ Ermonela Jaho:  E vërteta është viktima e parë

Sporanoja e njohur shqiptare me famë botërore, Ermonela Jaho ka reaguar lidhur me shembjen e Teatrit Kombëtar, ndërsa ka publikuar edhe disa foto nga momenti i shembjes së tij.

"When people do not agree and start fighting with each other, the truth is the first casualty.

Kur njerezit nuk arrijne ti zgjidhin mosmarreveshjet dhe vendosin te luftojne njeri-tjetrin, e verteta eshte viktima e pare…", shkruan ajo në shqip dhe në anglisht.

Kujtojmë se që prej orës 16:30 ka nisur protesta kundër shembjes së Teatrit, e cila është mbështetur nga shumë qytetarë dhe artistë./Gazeta Liberale

https://www.facebook.com/205243582841916/posts/3287597201273190/

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH