Aktualitet

Protesta/ Deputetët demokratë nisen në këmbë drejt Kuvendit

Shkruar nga Liberale
Protesta/ Deputetët demokratë nisen në këmbë drejt

Deputetët demokratë janë nisur në këmbë drejt Parlamentit, kreu i "Rithemelimit", Sali Berisha u ka dhënë porositë e fundit për protestën, ndërsa ende nuk ka dalë nga selia blu.

Paralelisht me protestën në Kuvend do të mbahet seanca plenare.

Kujtojmë se Berisha është përjashtuar dje për 10 ditë nga seanca plenare, ndërkohë po të njëjtën masë ka dhe për deputetët Flamur Noka, Belind Këlliçi dhe Edi Paloka.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH