Aktualitet

Priste të bëhej baba për herë të dytë, shqiptari aksidentohet për vdekje në Greqi

Shkruar nga Liberale
Priste të bëhej baba për herë të dytë, shqiptari

Forcat e Shërbimit Zjarrfikës të Mesolongut po operojnë në një zonë kënetore në fushën mes Katoçit dhe Lesinit.

Sipas informacioneve të para, traktori ka dalë nga rruga, është përmbysur.

Mendohet se aksidenti ka ndodhur rreth orës shtatë të mëngjesit dhe për fat të keq shoferi me origjinë shqiptare, baba i një fëmije nuk ia ka dalë...

Ajo që është edhe më tragjike është se në ditët në vijim gruaja e tij do të lindte fëmijën e tyre të dytë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH