Aktualitet

Plas sherri në Kuvend/ Ralf Gjoni konfrontohet me Halit Valterin

Shkruar nga Liberale

Një debat ka ndodhur në sallën e Kuvendit mes deputetëve Halit valteri dhe Ralf Gjoni, ndërsa ministrja Etilda Gjoni ishte duke mbajtur fjalën e saj.

Nuk dihen ende arsyet pse janë konfliktuar deputetët ndërkohë që kohët e fundit janë vënë re tensione mes tyre. Pas incidentit, Valteri mori fjalën në foltore dhe i bëri një apel ministres Manastirliu.

"Keni vendosur matjen e temperaturës, por bëni edhe testin e intelektit dhe të idiotëve në këtë vend se kemi lloj lloj idioti dhe lloj lloj halabaku që nuk dinë se ca flet.", u shpreh ai. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH