Aktualitet

Plagosje në Kavajë, 55-vjeçari përfundon në spital

Shkruar nga Liberale
Plagosje në Kavajë, 55-vjeçari përfundon në spital

Një 55-vjeçar ka mbetur i plagosur  me thikë mesditën e sotme në lagjen nr. 13, në Kavajë.

Sipas policisë, shtetasi G. B., 43 vjeç, (i cili dyshohet se vuan nga probleme të shëndetit mendor), ka goditur me mjet prerës shtetasin G. M., 55 vjeç.

I plagosuri është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve, ndërsa autori i dyshuar është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme.

Sipas policisë, grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH