Aktualitet

Plagoset efektivi i ‘Shqiponjave’ në Tiranë, u qëllua me armë nga një person që po ndiqte

Shkruar nga Liberale
Plagoset efektivi i ‘Shqiponjave’ në Tiranë, u qëllua

Një efektiv i Shqiponjave është plagosur këtë mbrëmje në Tiranë, nga një person që po ndiqte.

Njoftim për Mediat

Ndërsa Policia e Shtetit vijon kontrollin për personat në kërkim, një patrullë e repartit “Shqiponja” në ndjekje të një personi të dyshimtë është qëlluar nga ky person dhe për pasojë ka mbetur i plagosur punonjesi i policisë E.A. Punonjësi i Policisë është në sallën e operacionit ndërsa Policia është vënë në ndjekje të autorit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH