Showbiz

Përplasje live, konkurrenti ‘kryqëzon’ jurinë në Top Channel

Shkruar nga Liberale
Përplasje live, konkurrenti ‘kryqëzon’ jurinë në

Gjëra të tilla ndodhin rrallë në televizion, por ama në momentin që ndodhin zhurma e tyre jehon gjatë.

Në rubrikën  “Beauty” në programin e “Diell”, çdo javë një nga konkurrentët parukierë apo make up artist përfshihen në një sfidë bukurie. Në fund njëri – prej tyre eleminohet.

Këtë javë për performancë jo të mirë në imitimin e look-ut të blogeres Estela Ujka, u eleminua Lorenco, parukier.

Por ai nuk e mendoi të drejtë skualifikimin, pasi sipas tij performanca e  tij kishte kreativitet, nuk ishte e kopjuar, pavarësisht gabimit që ai e quan njerëzor.

Me këtë rast ai i dha edhe një leksion jurisë, duke i treguar se të gjithë kanë qenë në fillimet e tyre dhe kanë gabuar, por ama iu është dhënë një mundësi e dytë. Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme./Gazeta Liberale

https://www.instagram.com/p/B3kRfM3lagk/?utm_source=ig_web_copy_link

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH