Sport

Përcillet për në banesën e fundit nëna e Pirro Dhimës

Shkruar nga Liberale
Përcillet për në banesën e fundit nëna e Pirro

Lefterie Dhima, nëna e peshëngritësit Pirro Dhima, është përcjellë sot për në banesën e fundit. Ajo u gjet e pajetë një ditë më parë, në oborrin e shtëpisë së saj dhe sipas autoriteteve të policisë kishte disa ditë e vdekur. 75 vjeçarja jetonte e vetme në Himarë.

Ajo sot është përcjellë për në banesën e fundit dhe mes miqve dhe familjarëve, atje është parë dhe djali i saj Pirro Dhima. Ky i fundit në një reagim të shkurtër, ka thënë se donte ta merrte të ëmën në Amerikë bashkë me vëllanë tjetër, por ajo nuk kishte pranuar.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH