Aktualitet

Pasdite protesta për Teatrin, ngrihet postblloku edhe në Elbasan

Shkruar nga Liberale
Pasdite protesta për Teatrin, ngrihet postblloku edhe në Elbasan

Jo vetëm në Shkodër, por edhe në Elbasan policia ka ngritur postblloqe që sipas opozitës bëhen për të penguar hyrjen e qytetarëve në Tiranë.

Policia kalon në filtër cdo automjet dhe i bëhet një kontroll për dokumentacionet si dhe ku do të shkojë.

Deri rreth orës 15:00 nuk raportohet për kthime pas të automjeteve, pasi kanë qenë të justifikuara.

Kujtojmë që Tirana është zonë e kuqe dhe cdo makinë që futet duhet të ketë justifikimin e argumentuar. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH