Showbiz

Pas mesazhit për Borën, Donaldit i çojnë një tjetër parashutë, por këtë herë…!

Shkruar nga Liberale
Pas mesazhit për Borën, Donaldit i çojnë një

Dje Donalidit i është dërguar edhe një tjetër parashutë surprizë, por këtë herë nga mbështetësit e lidhjes së tij me Trixën.

Sipër shtëpisë së “Big Brother VIP” ka fluturuar një parashutë, në të cilën shkruhet: “Mbaje premtimin dem. Fito! We love you Trixa, Donald & Fifi. Team Donald and Nanushat. Filoqyl”.

Ky mesazh mesa duket është bërë nga fansat e tre personazheve, Donaldit, Beatriksës dhe Fifit, që la lojën disa javë më parë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH