Showbiz

Paratë, dashuria: Çfarë do ju ndodhë këtë javë sipas Merit

Shkruar nga Liberale
Paratë, dashuria: Çfarë do ju ndodhë këtë

Po afrohemi afer Dimrit dhe nates me te gjate te vitit. Ne naten me te gjate te shpirtit. Le te perqafojme me ngrohtesi dhe me zjarr nje deshire nje qellim dhe nje njeri, shprehet Meri.

Dashi

Java do jete si nje leve shperthyese perball pengesave dhe rutines e cila nuk ju ka lejuar te levizni dhe te shijoni gjerat e bukura dhe peripecite. Nje udhetim i larget hapet per ju

Demi

Xhelozia dhe shpenzimi i parave do behen pjese e jetes suaj kete periudhe dimri. Nje debat per ceshtje ekonomike apo nje sqarim ne cift do jete shume i forte. Kujdes me shendetin

Binjaket

Antagonizmi me futjen e Marsit ne Shigjetar do jete shume me i madh dhe i dukshem kete periudhe. Kjo duhet t'ju beje te pergatitur qe te mund te humbni disi nivelin ku keni hipur apo te zbrisni me kembe ne toke. Kujdes mardheniet ne cift dhe ceshtjet shendetesore

Gaforrja

Jeta do jete e mbushur me veprimtari udhetime dhe levizje por edhe me nerv te forte. Peripecia dhe punet qe ju krijone distane apo udhetime do jene te shumta. Kujdes nga aksidentet

Luani

Dashuria futet ne shenjen tuaj ne menyren me te forte dhe instiktive te mundshme. Nuk do ta kuptoni veten tuaj pa nje marrdhenie apo partner erotik me energji

Virgjeresha

Do beheni konfliktuale dhe do merrni me shume zjarr se duhet pasi keni nevoje per dominance ne pune apo ne familjare. Problemi eshte se ju nuk mund t'i perballoni dot situatat qe mund t'ju dalin jashte kontrollit. Kujdes sherret familjare

Peshorja

Fuutja e Marsit ne Shigjetar do jete shume i mire per ju ne kontakte dhe udhetime e strategji. Do keni nje aleat te fuqishem apo nje menyre komunikimi shume direkte e cila do caj si akullthyeset e oqeaneve te ngrira

Akrepi

Do donit tani te ishit shume energjik ne ekonomi. O tani o kurre dhe kjo do te thote qe nuk duhet te hezitoni perball asnje pengese. Energjia e Marsit kekron lufte frontale ekonomike

Shigjetari

Marsi ne shenjen tuaj nga sot ju jep nerv dhe kontradite per te bere ndryshime dhe per te eksploruar jeten dhe shume peripeci. Kjo force shtytese nuk kerkon perballje nga te tjeret vetem krahe per te vepruar

Bricjapi

Pikerisht sot hapet nje periudhe e veshtire per ju. Me prapaskena dhe veprime te dhunshme psikologjike ndaj jush .Kudjes me punen dhe debatet qe mund te beni aty. Kujdes me shendetin

Ujori

Jeni nje person me shume energji sociale dhe personale kete periudhe. Do keni qelime te qarta dhe veprimtari te rendesishme jo vetem brenda por edhe jashte vendit. Nje shok apo i afert mund tju sulmoj por aq do mbetet nes eju tregoni kujdes

Peshqit

Nje periudhe e veshtire edhe per ju me konflikte hapet nga dita e sotme. Keto kane te bejne me ligjin me punen dhe me martesen. Do veproni me nerv dhe do krijoni me shume kundershtar se sa mbeshtetes

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH