Aktualitet

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Shkruar nga Liberale
Parashikimi i motit për ditën e sotme

Edhe sot do të vazhdojnë reshjet në vendin tonë. Në pjesën më të madhe të territorit reshjet do të jenë në formën e shiut, ndërsa në zonat malore Veriore dhe Lindore do të kemi reshje dëbore.

Temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ku do variojnë:

- në zonat malore nga 00ºC deri në 06ºC

- në zonat e ulëta nga 04ºC në 12ºC

- në zonat bregdetare nga 08°C në 13ºC.

Era do të fryej në drejtim Jugperëndimor me forcë valëzimi 4 ballë.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH