Aktualitet

Operacioni "Porositësi", zbardhen emrat e 14 të arrestuarve

Shkruar nga Liberale
Operacioni "Porositësi", zbardhen emrat e 14 të arrestuarve

Janë zbardhur emrat e 14 të arrestuarve dhe personave të cilët janë shpallur në kërkim në kuadër të operacionit “Porositësit”. Ndër personat e arrestuar bëjnë pjesë edhe dy vëllezërit Gentjan Beqiraj dhe Indrit Beqiraj.

Emrat e të arrestuarve sipas News 24:  

Gentjan Beqiraj

Indrit Beqiraj

Flamur Bejko

Pellumb Hoxha

Idajet Hoxha

Armand Dalipi (Daka)

Fatjon Myrta

Blerim Elezi

Gentian Sheshi

Kujtim Deliallisi

Albano Hajdari

Fatjon Hajdari

Armando Lama

Altin Celami

Ilirjan Feçi - i arrestuar më parë, në kuadër të operacionit “Golden Bullet”.

Të shpallur në kërkim:

Agron Bejdolli, Aleksander Laho alias Pellumb Muharremi, Dritan Ferra alias Dritan Muça alias Dritan Prifti, Alban Skonja, Kevin Zeneli alias Kevin Suçi.

Kasander Noga - i arrestuar në Belgjikë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH