Horoskop

Njihuni me shenjat e Horoskopit që vdesin të bëjnë thashetheme dhe të zbulojnë sekretet të kujtdo tek njerëzit e tjerë

Shkruar nga Liberale
Njihuni me shenjat e Horoskopit që vdesin të bëjnë

Binjakët

Për shkak të personalitetit të tyre lozonjar dhe kurioz, Binjakët njihen si thashethemexhinjtë e zodiakut. Ata bisedojnë me shumë njerëz çdo ditë dhe përfundojnë duke e mbushur veten me shumë sekrete. Personaliteti i tyre me dy fytyra i bën ata t’i zbulojnë informacionet konfidenciale të një personi tjetrit ndoshta edhe padashje.

Ujori

Personat e kësaj shenje të zodiakut zakonisht pretendojnë se nuk u pëlqen të përfshihen në asnjë lloj thashethemi apo drame, por thellë brenda tyre i shijojnë njëlloj bisedat e tilla. Truri i tyre i zgjuar është një profesionist në krijimin e dramës në mënyrë delikate. Ata japin sugjerime për sekretet e njerëzve të tjerë herë pas here. Në vend që të ndajnë sekretet drejtpërdrejt, ata ndjekin një qasje shumë pasive, në mënyrë që askush të mos i fajësojë kurrë.

Luani

Luanët jo vetëm që kënaqen me aktin e të treguarit të thashethemeve, por po aq kënaqen kur dëgjojnë sekretet e errëta të të tjerëve. Ata nuk kanë kufizime, kështu që gjithmonë përfundojnë duke kaluar detaje të panevojshme tek të tjerët. Ata duan vetëm të shfaqin imazhin e tyre superlativ dhe janë shumë të zënë me përshpejtimin e identitetit të tyre saqë shpesh harrojnë vlerën e informacionit që po ndajnë.

Poll
SHQIPENGLISH