Horoskop

Njihuni me tre shenjat e Horoskopit që bëjnë përshtypjen më të keqe në takimin e parë

Shkruar nga Liberale
Njihuni me tre shenjat e Horoskopit që bëjnë përshtypjen

Dashi

Personaliteti i fortë. Personaliteti jashtëzakonisht intensiv. I pëlqen të dominojë hapësirën dhe të mos lërë vend që të tjerët ta vënë në dyshim apo ta “kapelojnë”. Ai bërtet dhe kjo është e bezdisshme. Po, sigurisht jo vetëm kaq.

Akrepi

Nuk flet, ulet në një cep dhe vëzhgon. E ndjen që gjaku të ngrin në vena sapo sytë të takohen dhe nuk dëshiron as t’i shtrëngosh dorën për t’u prezantuar. Ai nuk i pëlqen dritat dhe dëshiron të qëndrojë në hije dhe të shohë se çfarë po ndodh rreth tij.

Bricjapi

Do të të shtrëngojë dorën, do të prezantohet, por kaq. Një vështrim që do t’ju hedhë, i akullt si uji në muajin maj të Jonit. I largët dhe snob, veçanërisht nëse ju nuk bëni një punë të “nivelit” të tij ose ai e di se nuk ka asgjë për të fituar nga ju.

Poll
SHQIPENGLISH