Aktualitet

Një tjetër shtet ku shqiptarët mund të udhëtojnë të lirë

               Publikuar në : 12:47 - 28/06/21 liberale

Zgjerohet lista e vendeve, që lejojnë udhëtimin e shqiptarëve pa asnjë kufizim.

Pas Holandës, Austrisë, Zvicrës e Belgjikës, tanimë edhe Spanja ka hapur kufijtë për turistët shqiptarë, duke mos kërkuar as test, as certifikatë vaksinimi.

Sipas njoftimit të aeroportit “Nënë Tereza”, gjithçka që dueht janë bileta, pasaporta dhe maska.

Tags: , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back