Aktualitet

Nis takimi i ambasadorëve për Reformën Zgjedhore, të gjithë te Soreca

Shkruar nga Liberale
Nis takimi i ambasadorëve për Reformën Zgjedhore, të

Pas takimeve dyditore në rezidencën e ambasadores amerikane, Yuri Kim, sot takimet po vijojnë tek ambasadori i Bashkimit Evropian, Luigi Soreca.

Ambasadori i BE-së ka pritur që prej orës 1:00 në zyrë ambasadoren amerikane, Yuri Kim, ambasadorin britanik, Duncan Norman, si dhe përfaqësuesit e OSBE.

Në fokus të disktumit mes ambasadorëve do të jetë pikërisht Reforma Zgjedhore. /Gazeta Liberale

[gallery columns="1" size="full" gss="1" ids="1145139,1145140,1145141"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH