Showbiz

“Mu lëshua rendi për nuse”, Butrint Imeri gati për hapin e madh?

Shkruar nga Liberale

Butrint Imeri kohët e fundit është kthyer në një ndër emrat më të komentuar në rrjet për lidhje e tij me moderatoren dhe ish-banoren e BBV, Kiara Tito.

Edhe pse një lidhje e cila kishte kohë që kishte përfunduar ai ishte në qendër të vëmendjes pasi Kiara krijoi një lidhje me fituesin e BB, Luiz Ejlli.

Imeri pak kohë më parë publikoi një hit i cili aludohet se mund të jetë publikuar për Kiarën. Ndërkohë Butrinti ka martuar vëllain e tij dasmën e të cilit e ka shijuar në maksimum me Don Gjonin.

@theonexhoni ?? #donxhoni #butrintimeri #viral #trending #darsum #2023 #donxhoni1999 #theonexhoni ♬ Originalton - DON XHONI 1999

Ai ka publikuar edhe foto ku duket se ai ka pritur buçetën e nuses me shkrimin “Mu lëshua rendi për nuse”.

Tashmë Kiara është e martuar dhe historia e tyre është mbyllur edhe sipas palëve të cilët janë shprehur se i përket të shkuarës.

Por kush mund të jetë fatlumja e cila do të jetë në krah të Butrintit pasi radhën ia lëshuan tani nuk e pengon asgjë që të marrë këtë hap.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH