Aktualitet

Moti/ Vranësira dhe reshje lokale sot

Shkruar nga Liberale
Moti/ Vranësira dhe reshje lokale sot

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot të qëndrueshëm, por që nuk përjashtohet mundësia për reshje lokale dhe me afate kohore të shkurtra.

Sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 09°C në 16°C, në zonat e ulëta nga 17ºC në 23°C dhe në zonat bregdetare nga 18°C në 24°C.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH