Aktualitet

Moti/ Ulen sërish temperaturat

Shkruar nga Liberale
Moti/ Ulen sërish temperaturat

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të kthjellët por që herë pas here do të zëvendësohet nga reshje të izoluara shiu.

Sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 02°C në 13°C, në zonat e ulëta nga 09ºC në 20°C dhe në zonat bregdetare nga 12°C në 21°C.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH