Aktualitet

Moti/ Temperaturat me minus sot

Shkruar nga Liberale
Moti/ Temperaturat me minus sot

Orët e para të ditës do të mbeten me kthjellime dhe vranësira kalimtare.

Por orët e pasdites dhe mbrëmjes do të rikthejnë vranësirat e shumta në zonat malore.

Temperaturat do të variojnë nga -6 deri ne 10 gardë C./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH