Aktualitet

Moti me temperatura në rënie

Shkruar nga Liberale
Moti me temperatura në rënie

Sot dita do të jetë nën mbizotërimin e kthjellimeve dhe vranësirave të dendura gjatë gjithë ditës.

Gjatë orëve të vona të mbrëmjes do të ketë përmirësim gradual të kushteve atmosferike duke sjellë ndërprerje të shirave si edhe ri-kthim të motit të kthjellët.

Temperaturat e ajrit do të mbeten konstante në mëngjes, por rënie e lehtë pritet në orët e mesditës duke luhatur vlerat ditore nga 7°C deri në 24°C.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH