Showbiz

Morena Taraku shtatëzënë?

Shkruar nga Liberale
Morena Taraku shtatëzënë?

Morena Taraku, një prej këngëtareve shqiptare, ka qenë gjithmonë në qendër të mediave për shkak edhe të jetës së saj personale.

Pavarësisht se ka tentuar t'i shmanget mediave rozë duke u treguar e rezervuar, ajo përsëri ka qenë e prekur prej tyre.

Rasti i fundit vjen pikërisht pas faktit që ajo ka treguar se është në një lidhje, por duke mos u shfaqur dhe duke mos dhënë më shumë informacione.

Ajo ka ndarë një foto në rrjete sociale ku shihet duke mbajtur dorën tek barku i saj dhe duke u devijuar thashethemve për një shtatëzani duke shkruar ;“Nuk jam shtatzënë , thjesht jam pa fjalë". /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH