Showbiz

Meri, kësaj shenje: Je në një moment të ndritshëm të jetës tënde

Shkruar nga Liberale
Meri, kësaj shenje: Je në një moment të ndritshëm

Bëhet fjalë për shenjën e Akrepit. Sipas astrologes Meri Shehu kjo shenjë ndodhet në një moment të ndritshëm të jetës së saj dhe për këtë arsye do të ketë afër dhurata, bashkëpunime dhe njerëz interesantë.

Lexoni horoskopin e fundjavës të publikuar në Facebook-un e Meri Shehut:

Dashi

Nje ceshtje personale shkon me zhvillim te mire dhe merr forme nje lidhje e rendesishme errotike Do keni mjundesi te takimeve te zjarrta

Demi

Do kryesoni ne nje ceshtje pune dhe do beheni rojtar te nje ambjenti qe e keni me shume rendesi dhe kerkoni ta kontrrolloni vete ju

Binjaket

Jeni ne kekim te Akrepit tuaj pasionant pasi ne kete periudhe kjo energji rigjeneruese dhe shume pasionante ju terheq me shume se cdo gje

Gaforrja

Ju do keni nje mundesi te madhe te takoheni me njerezit e duhur ne momentin e duhur sidomos ne ceshtje errotike dhe ndoshta edhe ne ndonje marreveshje

Luani

Dita e sotme premton shume nese do bashkepunoni me shenjen e Akrepit si ne plane te rendesishme ashtu edhe ne ne ceshtje personale

Virgjëresha

Mund te arini nje sukses ne ceshtjet ekonomike prandaj perpiquni qe sot te beni dicka duke menduar pozitivisht ne levizjet tuaja

Peshorja

Ne menyren se si keni verpruar ka pasur vonesa dhe gabime por dita e sotme do ndreqi shume nga vendimet e gabuara qe keni marre

Akrepi

Jeni ne nje moment te ndritshem ne jeten tuaj dhe kjo do ju sjelli pa dyshim dhurata bashkepunime dhe njerez interesante aafer jush

Shigjetari

Ne subkoshiencen tuaj do hasni nje peng shpirteror dhe nje madheshti qe nuk mund ta zoteroni dot qe mund te jete nje energji nga persona Akrep

Bricjapi

Pervoja juaj sot do jete fati juaj duke ju bere te merrni vendimet e duhura dhe te beni zgjedhjet e duhura ne ceshtjet te rendesishme

Ujori

Per monetin ju therret nje energji e fuqishme ne lidhje me karrieren bashkepunimet dhe ndryshimin e madh qe doni te beni ne jeten tuaj

Peshqit

Sot do lindi nje mundesi te afroheni me fatin tuaj dhe te takoni edhe persona ne shenjen e Akrepit qe do jene ylli jauj ndricues

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH