Magazinë

Sofia Richie feston përvjetorin e parë të martesës! Ja dedikimi që i bën partnerit (Foto)

Shkruar nga Liberale

Sofia Richie feston përvjetorin e parë të martesës! Ja

Sofia Richie dhe Elliott Grange po festojnë përvjetorin e tyre të parë të martesës.

Modelja u martua me të dashurin e saj në prill 2023, një vit pas fejesës së tyre në një ceremoni luksoze në rivierën franceze në prani të shumë yjeve.

Duke dashur t’i shprehë dashurinë bashkëshortit të saj, ajo ka bërë një postim në llogarinë personale në Instagram. Në veçanti, ajo ka publikuar një sërë fotosh nga dasma e tyre dhe në mbishkrimin e postimit i ka dërguar një mesazh të dashurit të saj. “Si sot 1 vit më parë! Dua të martohem me ty një milion herë më shumë????️????️”

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH