Magazinë

"Shpenzoi të gjithë paratë e fituara nga "Ferma Vip"/ Kjo është arsyeja se përse Dijonisi shkoi në Dubai

Shkruar nga Liberale

"Shpenzoi të gjithë paratë e fituara nga "Ferma

Fituesi i “FermaVip”, Dijonis Biba ndodhet prej disa ditësh me pushime luksoze në Dubai.

Por duket se ky udhëtim për Dijonisin nuk është vetëm për pushim. Dijonisi ka paralajmëruar në Instagramin e tij se po vjen një këngë e re me videoklipin e realizuar në Dubai.

Në këtë frymë luksi, nuk mund të mungonte edhe një modele bukuroshe e cila duket se i ka vjedhur vëmendjen.

Sikurse shihet në klip, pritet që kënga të jetë ritmike dhe fiks për stinën e verës. Projekti i Dijonisit do publikohet ditën e nesërme.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH