Showbiz

Zbulohet foto e takimit të parë të Diola Dostit me biznesmenin kosovar

Shkruar nga Liberale

 

Zbulohet foto e takimit të parë të Diola Dostit me biznesmenin

Çdo moment bashkë, pjesë e familjes së njëri-tjetrit dhe udhëtimet, duket sikur Diola Dosti dhe biznesmeni kosovar Erolld Belegu njihen prej një jete.

Por në fakt, siç na ka treguar vetë çifti, ata janë njohur me njëri-tjetrin në shkurt të këtij viti, pra rreth dy muaj më parë.

“Shkes” për çiftin është bërë këngëtarja Vesa Luma, pasi Diola dhe Erolldi janë njohur dhe dashuruar në koncertin e saj.

Zbulohet foto e takimit të parë të Diola Dostit me biznesmenin

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH