Showbiz

Siç nuk e kemi parë kurrë, Arjola Demiri uron Bajramin kështu (FOTO)

Shkruar nga Liberale

Siç nuk e kemi parë kurrë, Arjola Demiri uron Bajramin

Arjola Demiri ka uruar Bajramin sot nëpërmjet disa fotove në rrjete sociale.

Mirëpo ajo që na erdhi ndryshe këtë radhë, ishte fakti që ajo shfaqej e mbuluar nga koka tek këmbët, ashtu siç vishen gratë dhe vajzat e mbuluara të fesë islame.

Padiskutim ngjan kaq bukur, bashkë me mesazhin e shenjtë që ka përcjellë për gjithë ndjekësit e saj.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH