Showbiz

Përcaktohen 5 finalistët e Big Brother VIP, ja kush e la shtëpinë

Shkruar nga Liberale
Përcaktohen 5 finalistët e Big Brother VIP, ja kush e la

Françeska Murati ka qenë banorja që ka lënë shtëpinë e Big Brother VIP, duke hequr dorë përfundimisht nga çmimi më i madh.

Sapo u përshëndetur me banorët, Françeska për t’i qetësuar tha se: “Mos bëni si të mërzitur tani sepse u kam përgatitur gjithë ditën”.

Duke uruar që të fitojë më i miri, miss-i u largua.

Pesë banorët që shkojnë në finalen e madhe të Big Brother VIPA janë Heidi, Romeo, Juli, Meritoni dhe Egla.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH