Showbiz

Përballja me Eglën në finale, Juli: Ishte shumë e vështirë! S’jam i mërzitur

Shkruar nga Liberale

Përballja me Eglën në finale, Juli: Ishte shumë e

Jul Deda, i cili zuri vendin e dytë në finalen e BBVIP, u shpreh se e kishte parashikuar fitoren e rivales së tij Egla Ceno.

Por theksoi se pasi ai fitoi avantazhin kundrejt Egla Cenos, por me diferencë të vogël, aktorja u rikuperia.

“E kisha parashikuar, e kam thënë edhe aty brenda edhe radhitjen, do dali Meritoni, Heidi, Romeo. Pastaj te podi ishte shumë e vështirë. Ju e dini që një avantazh që kam pasur para 3-4 javësh ku futa veten time me Eglen sepse e dija që ishte e fortë. Avantazhin e fitova, por problemi ishte që unë e fitova me avantazh shume të vogël. Egla ka rikuperuar goxha dhe normalisht e meritonte. Nuk jam mërzitur, nuk kam asnjë pishman, jam shumë i lumtur”, tha aktori për Top Albania Radio.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH