Showbiz

Nuk ndiqen as në rrjetet sociale! Prishet miqësia me Taynës dhe Bardhit?

Shkruar nga Liberale

Nuk ndiqen as në rrjetet sociale! Prishet miqësia me Taynës dhe

Tashmë është bërë e shpeshtë që këngëtarët shqiptarë të kenë krisje ndërmjet vete.

Ka ndodhur me shumë prej tyre, ndonëse arsyet nuk i kanë zbuluar asnjëherë.

E një gjë e tillë siç shihet ka ndodhur së fundmi edhe me Bardhin e reperen Tayna.

Nuk ndiqen as në rrjetet sociale! Prishet miqësia me Taynës dhe

Nuk ndiqen as në rrjetet sociale! Prishet miqësia me Taynës dhe

Ndonëse kanë qenë miq të mirë e kanë bashkëpunuar, ata duket se kanë prishur raportet.

Të paktën kështu kuptohet përmes rrjeteve sociale, ku më nuk ndiqen në Instagram.

Ata rreth tre muaj më parë sollën një këngë të re të titulluar “Unaza”, e cila numëron mbi 14 milionë klikime në YouTube.

Sido që të jetë, pritet të shihet se si qëndron e vërteta e tyre.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH