Showbiz

Kiara Tito ndan fotografinë e saj të parë pas lindjes: Bëhet më mirë

Shkruar nga Liberale

Kiara Tito ndan fotografinë e saj të parë pas lindjes: Bëhet

Kiara dhe Luizi janë bërë prindër të një vajze për herë të parë mesditën e djeshme.

Lajmin e bëri me dije vetë çifti teksa nëpërmjet një postimi njoftuan për ardhjen në jetë të Luna Mari Ejllit.

Teksa paraditen e sotme Kiara ndau një fotografi të Luizit me Lunën në krahë, pak momente më herët ka postuar një fotografi të sajën teksa përbri shkruan:

“Mos u shqetëso mama, bëhet më mirë!

Kiara Tito ndan fotografinë e saj të parë pas lindjes: Bëhet

Ndërsa dje, këngëtari dhe fituesi i ”BBVA2” Luiz Ejlli ndau emocionet e para përmes një video.

”Mendova që lumturia e kishte pikun kur Kiara më tha PO, por më vjen me i thënë Kiarës që lumturia më e madhe qenka kjo tjetra”.- u shpreh ai

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH