Showbiz

“Kam një javë që të gjej me atë tjetrën”/ Ilnisa skena xhelozie ndaj Meritonit

Shkruar nga Liberale

“Kam një javë që të gjej me atë

Ilnisa dhe Meritoni janë përfshirë në një debat së fundmi në shtëpinë e Big Brother Vip dhe shkak duket se është bërë Françeska.

Banorja e ka shprehur pakënaqësinë se pse Meritoni ka një javë që gatuan për të.

Ilnisa: Ke një javë që po gatuan për Françeskën

Meritoni: The hajeni bashkë mëngjesin. U çova për ty me shumë dashuri si çdo ditë se të dua dhe përgatita…ma hodhe poshtë mënyrën se isha i mërzitur. Unë u qetësova me veten

Ilnisa: Më vjen keq për mënyrën bastarde…

Meriton: Ma hodhe poshtë the gatuaj dhe haje me Françeskën

Ilnisa: Kam një javë që të gjej me Françeskën

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH