Showbiz

Ka shkëmbyer MESAZHE me Romeon para se të futeshin në BBV? Erjola Doçi sqaron njëherë e mirë të VËRTETËN

Shkruar nga Liberale

Ka shkëmbyer MESAZHE me Romeon para se të futeshin në BBV? Erjola

Moderatorja Erjola Doçi e cila u skualifikua nga gara vetëm pak ditë më parë, është pyetur mbrëmjen e kaluar nga moderatori Ledjon Liço lidhur me thashethemet e mesazheve që ajo dhe Romeo thuhet se kanë shkëmbyer me njëri-tjetrin.

Ish-banorja e BBV tha se nuk ka pasur kurrë mesazhe nga Romeo, ndërsa u shpreh se fituesi i këtij edicioni sipas saj është Juli.

Pjesë nga diskutimi: 

Erjola: I bëra bllok por nuk e ofendova dhe nuk nxora asgjë të besuar të tij te unë. Mesazhe jo nuk kishte. Nuk ka pasur kurrë mesazhe.

Ledjoni: Se mos e thua në ndonjë emision tjetër.

Erjola: Jo jo, po nuk ia the Ledjonit të palarat.

Ledjoni: Ti do që të fitojë Juli?

Erjola: Juli dua që të fitojë, por hatër mbetje kam. Jam mes dy personave…

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH