Showbiz

Çfarë ndodhi mes dy banoreve? Debati mes Ledjonës e Eglës kalon në përplasje fizike: Mos ma hidh në fytyrë...(VIDEO)

Shkruar nga Liberale

Çfarë ndodhi mes dy banoreve? Debati mes Ledjonës e Eglës

Dy banoret e Big Brother Vip, Ledjona dhe Egla janë përfshirë dje në një debat të ashpër mes tyre. 

Debati nisi në momentin kur Ledjona i ka tërhequr batanijen Eglës dhe aty ka filluar maratona e ofendimeve.

Pjesë debati: 

Egla: E degjenerume. Mu zhduk, je zero me xhufkë. Ti je një budallaqe.

Lediona: E degjeneruar je ti. Ke treguar çdo fytyrë tënden.

Egla: Unë nuk merrem më me ty, ma shpif.

Lediona: Mos ma hidh mua ashtu. Këtë mua jo në fytyrë, o femër e poshtër.

Egla: Ai gjesti është dhunë. Ti je e pafytyrë!

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH