Showbiz

"E kam dy metra, mezi po pres të dal", Albano flet për të dashurën: Është yll, vajza më e mirë në botë!

Shkruar nga Liberale

"E kam dy metra, mezi po pres të dal", Albano flet për

Albano Bogdo dhe Valeri diskutuan në lidhje me romancat e mundshme në "ferma vip". 

Ishte Valeri ai që theksoi se disa u treguan të “prerë” duke mos krijuar romancë, ndërsa disave, mes të cilëve edhe Albanos, nuk iu përshtatet që të kërkojnë nuse në këtë format.

Pas këtij diskutimi Albano u shpreh edhe njëherë që ka një lidhje dashurie jashtë, duke përshkruar partneren e tij si vajzën më të mirë në botë.

Pjesë nga biseda mes tyre: 

Albano: E kam dy metër jashtë, mezi po pres të dal. Dy metër se kam se kështu është trup i imët, por e kam yll të bukur. Vajza më e mirë në botë.

Valeri: Mbarë e mirë o Zot!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH