Showbiz

"Çdo natë brekët i ke tek koka", Egla përplaset keq me Liamin, banori: Je e fëlliqur, bipolare...! 

Shkruar nga Liberale

"Çdo natë brekët i ke tek koka", Egla përplaset

Dy banorët e Big Brother Vip 3, Egla Ceno dhe  Liam Osmani janë përfshirë në një përplasje të ashpër gjatë natës, pasi ky i fundit ka hedhur veshjet e vajzave.

Teksa ata po debatonin ku ka ndërhyrë edhe Romeo Veshaj për t’i qetësuar, aktorja iu është drejtuar konkurrentit duke i thënë se “natë për natë brekët dhe linesin do t’i kesh te koka”.

“Do të mësoj lali si të sillesh si burrë me femrat, jo si maniak”, u shpreh Egla Ceno, teksa shtoi se “kështu duhet të mësosh që nuk preken rrobat e një gruaje se ka gjëra intime që ti nuk e di se çfarë janë”.

Ndërkohë Liami e quajti një “bipolare” dhe njeri të fëlliqur aktoren Egla Ceno.

Pjesë nga debati: 

Liami: Mëso të sillesh me burrat.

Egla Ceno: Natë për natë brekët dhe linesin do t’i kesh te koka.

Liami: T’i nuk e di se çfarë është burri.

Egla Ceno: Unë jam më burrë se ty!

Liami: Je bipolare!

Egla Ceno: Ti je një copë ashtu… burri, që ç’të të them, çfarë të hash e çfarë të lësh! Do të mësoj lali si të sillesh si burrë me femrat, jo si maniak. Deshe brekë edhe lines ti, t’i jap çdo natë tek koka. Kështu duhet të mësosh që nuk preken rrobat e një gruaje se ka gjëra intime që ti nuk e di se çfarë janë.

Liami: Nuk ishin as të tuat, je e fëlliqur.

Egla: Do të bëj unë birinxhi burrë!

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH