Showbiz

Dijonis Biba "rrëmben" ÇMIMIN E MADH, shpallet fituesi i edicionit të parë të “Ferma VIP”

Shkruar nga Liberale

Dijonis Biba "rrëmben" ÇMIMIN E MADH, shpallet fituesi i

Dijonis Biba shpallet fituesi i edicionit të parë të “Ferma VIP” në spektaklin e djeshëm.

Pas shumë sfidave, Dijonisi dhe Flori u përballën “kokë më kokë” në një televotim, ku publiku përcaktoi si fitues Dijonisin.

Gjashtë fermerët, të cilët prekën finalen e madhe ishin: Baby G, Ditea Berisha, Dijonis Biba, Renis Gjoka, Florian Agalliu dhe Çiljeta Xhilaga.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH