Showbiz

"Dashuria e jetëve tona", Uanda Nara surpizon Icardin për ditëlindje (FOTO)

Shkruar nga Liberale

"Dashuria e jetëve tona", Uanda Nara surpizon Icardin

Futbollisti i njohur, Mauro Ikardi feston sot 31-vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, bashkëshortja e tij, Uanda Nara është përkujdesur që kjo të jetë një ditë speciale për argjentinasin.

Bukuroshaj ka ndarë disa momente me futbollistin, si dhe fëmijët. Ata e kanë surprizuar Ikardin me një tortë, si dhe duke i kënduar këngën e ditëlindjes. Të gjithë shfaqen shumë të lumtur në imazhet e postuara.

“Ditëlindje të gëzuar, dashuria e jetëve tona”, shkruan Uanda në “Instagram”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Wanda Nara (@wanda_nara)

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH